Сучасна поліграфія

Березень 3, 2009 – 12:52 am

Зараз складно навіть уявити, що всього кілька століть тому світ спокійно обходився без поліграфічних послуг.

В наше інформаційне майбутнє цінність поліграфічної продукції складно переоцінити, адже без різних типографських виробів неможливо уявити життя сучасної ділової людини. Все діловодство, наприклад, “тримається” на поліграфії – це різноманітні бланки, папки, квитанції, накладні, печать каталог.

Проведення ділових та корпоративних заходів, донесення для потенційних клієнтів необхідної інформації, численні рекламні акції – все це практично неможливо здійснити без рекламних буклетів, флаєрів, плакатів, календариків і т.д.

Вперше з типографської продукцією ми стикаємося в самому ранньому дитинстві, коли батьки починають залучати дітей до читання – гарні ілюстрації, палітурка, зручний шрифт – і дитини вже від нової книжки не відірвати. Яскраві красиві блокнотікі, шкільні зошити з чудово оформленими обкладинки, альбоми для малювання – все це теж результат діяльності друкарень.

Будь-який освічений інтелігентний чоловік не уявляє своє життя без читання. Не дарма ж шикарно видане зібрання творів або художній альбом до сих пір відносяться до респектабельним, бажаним подарункам. Подарункові видання – прекрасний подарунок як для дітей, так і для людей старшого покоління.
Більшість сучасних друкарень використовує Офсетний друк найвищої якості для видання будь-яких тиражів різноманітних брошур, настінних календарів, каталогів, буклетів та іншої поліграфічної продукції. Застосування сучасної цифрової друку надає можливість істотно знизити тимчасові витрати на предпечатном етапі, що дає можливість виконати велике замовлення в короткі терміни. Багато друкарні також надають за бажанням замовника можливість збільшити тираж буклетів, флаєрів, листівок та іншої роздавальної поліграфічної продукції для проведення рекламних акцій. Збільшити тиражування друкованої продукції можливо оперативно, використовуючи різограф. Можливість оперативної допечаткі тиражу дає шанс швидко зреагувати на розвиток рекламної кампанії, оперативно поповнити запас рекламного матеріалу.

Сучасні друкарні володіють високим технічним потенціалом, що дає можливість надавати найрізноманітніші види поліграфічних послуг, таких як:

* Суцільне і вибіркове лакування;
* Фальцювання;
* Ламінація;
* Тиснення;
* Висічка;
* Всі види скріплення: бесшвейное, ніткошвейное, клеїв.

Важливо ще й те, що у замовника поліграфічних послуг в даний час є можливість вибору: він може вибрати папір, на якій буде надрукована замовленої ім поліграфічна продукція, вид друку, визначити кількість замовленого тиражу.

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.